נעים להכיר, שמי שרון סרי ובעשור האחרון אני מכהנת כמנכל"ית מכללה למקצועות המחר, מייסדת ובעלת קהילה לצמיחה עסקית ותעסוקתית בעידן החדש.

זה שנים רבות שאני מייעצת ומלווה מאות שכירים ועצמאים להשתלבות בתפקידים נחשקים והשגת מטרות בעידן העבודה החדש, בדגש על בניית ביטחון עצמי מנצח.

 

הדבר שהכי מרגש אותי, זה לחזק אתכם יד ביד בדרך אל היעד.

לכוון, לקדם, לממש ולעזור לכם להפוך כל חזון להצלחה וסיפוק רב.
מניסיוני רב השנים אני מאמינה ובטוחה שכל אחד יכול להגיע למימוש עצמי והצלחה בקריירה בצורה הבטוחה והאפקטיבית ביותר באמצעות בניית ביטחון עצמי מנצח, הכוונה, העצמה ומגוון כלים ושיטות פרקטיות המבוססות על כל הידע והניסיון של מה שעובד באמת בשטח. אותם הדברים שעזרו לי ולצוותים שניהלתי לאורך השנים.

עושר ההכשרות וההתנסויות שאני מביאה איתי מאפשרים לי לזהות את הפוטנציאל הגלום בכל אחד ולתת לו את הכלים המדויקים לו להשגת המטרה. בדיוק בשביל זה אני מקפידה להכיר לעומק כל אחד מהפונים אליי באופן אישי על מנת להבטיח את שביעות רצונם המלאה של לקוחותיי

 

אנחנו נמצאים בעידן של צמיחה, חדשנות, גיוון, למידה.

עידן המכונה שבו האדם הוא המותג.

ומה שיגרום לארגונים או אנשים לרצות לעבוד איתכם זה הערך שאתם מביאים איתכם, הבידול, החיבור האישי והפוטנציאל ולא רק הפתרון או המקצועיות.

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

כדי לקחת אותך למקום הנכון לך.

להשיג יותר מהקריירה שלך!!!

לקבל יותר מהעסק שלך ולהתאים את הכישורים והיכולות שלך לעידן החדש.

הקמתי את "מרכז מטרה", מתוך כוונה לאפשר לך לממש את הפוטנציאל המקצועי והעסקי שלך באמצעות מעטפת חוויתית וחדשנית בדרך הנכונה והמיטבית עבורך.

יחד נציב לך מטרה ראויה ונוביל אותך אל היעד באמצעות רשת מומחים עם חזון וניסיון.

 

מטרה בעסקים
איך להקים עסק
WhatsApp Image 2020-11-20 at 18.00.35 (1)
סגירת תפריט