שרון סרי

נעים להכיר,  שרון סרי, בת 49, מייסדת "מטרה".         
נשואה באושר מזה 26 שנים לישראל, יזם ומנכ"ל חברה מובילה בשוק פתרונות תקשורת ומערכות אבטחה למגזר הפרטי והעסקי, מזה 25 שנה ואמא מאושרת לספיר, סהר ושנהב.
בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בשיווק ומשאבי אנוש.

ב-2 העשורים האחרונים השתלבתי בתפקידי ניהול בכירים בחברות הייטק כגון יבמ, מטריקס וכו' בהם הקמתי, וניהלתי מותגים מצליחים.
בעשור האחרון, אני מכהנת כמנכ"ל ושותפה להקמה והובלה של מכללה טכנולוגית גדולה, המסייעת לקהלי יעד שונים ומגוונים להשתלב בתפקידים נדרשים בארץ ובעולם, באמצעות תוכניות הכשרה ומנטורינג מותאמים.

במסגרת תפקידי הניהול לאורך השנים, ניהלתי והובלתי צוותים של עובדים ומנהלים להשגת יעדים אישיים ועסקיים, רכשתי ידע וניסיון רב בזיהוי צרכים מורכבים במגזר הפרטי והעסקי ובניית פתרונות חדשניים שיתנו מענה יעיל ומקיף לסוגיות ונושאים עליהם הייתי אמונה.

לאורך השנים בהם כיהנתי בתפקידי ניהול בכירים, התעורר בי הצורך להעשיר את חווית העבודה של צוותי העובדים והמנהלים שהובלתי, לתת להם ערך מוסף ולעזור להם להרגיש סיפוק במקום עבודתם. כדי להתייעל כמנהלת ולצמוח ביחד איתם בפן האישי עברתי מספר הכשרות מקיפות בתחום האימון האישי עם התמחות ב- NLP, אימון עסקי, אימון למנהלים, ייעוץ והכוונה על פי המפה הנומרולוגית.

מניסיוני רב השנים אני מאמינה ובטוחה שכל אחד יכול להגיע למימוש עצמי והצלחה בקריירה בצורה הבטוחה והאפקטיבית ביותר באמצעות בניית ביטחון עצמי מנצח, הכוונה, העצמה ומגוון כלים ושיטות פרקטיות המבוססות על כל הידע והניסיון של מה שעובד באמת בשטח. אותם הדברים שעזרו לי ולצוותים שניהלתי לאורך השנים.

הקמתי את "מטרה", מתוך כוונה לאפשר לך לממש את הפוטנציאל המקצועי והעסקי באמצעות תהליך חוויתי, חדשני וממוקד  תוך הגשמת הערכים, הייעוד והחזון בדרך הנכונה והמיטבית עבורך.

גייסתי לדרך שלי את צוות המנטורים המובחר , שמהווה חלק אינטגראלי ממעטפת ייחודית חוויתית, שתמלא אותך בהרבה סיפוק וביטחון בעצמך ותשרת אותך בכל שלב בקריירה.

WhatsApp Image 2021-02-11 at 11.27.56
WhatsApp Image 2021-02-11 at 11.25.17
WhatsApp Image 2021-02-11 at 06.28.40 (1)
סגירת תפריט